Управління праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Лубенської міської ради

Новини

Удосконалено спрощений порядок призначення та надання населенню житлових субсидій.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 475, удосконалено спрощений порядок призначення та надання населенню житлових субсидій.

 

     Вказаною постановою передбачено забезпечення доставки домогосподарствам бланків заяв про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії в період до 1 вересня та 1 листопада 2015 року для звернення за призначенням субсидії на опалювальний період працівниками УДППЗ "Украпошта".

 

Детальніше...

 

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

                Якщо Ви отримували субсидію в опалювальний період 2014/2015 років або зверталися за призначенням субсидії протягом 2015 року, навіть якщо розмір призначеної Вам субсидії становить 0.00 грн., з початком опалювального сезону Вам буде проведено перерахунок розміру субсидії в автоматичному режимі. Тобто, Вам непотрібно заповнювати та подавати отримані бланки Заяви і Декларації. Усі необхідні дані для проведення перерахунку є в наявності в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

  

        Для громадян, які не зверталися за призначенням субсидії на опалювальний період 2014/2015 років та не подавали документи для її призначення у 2015 році, тобто які звертаються за призначенням субсидії вперше:

 

               Для визначення Вашого права на призначення субсидії Вам необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення лише два документи - Заяву про призначення субсидії та Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Якщо Ви орендуєте житло - додатково необхідно надати договір оренди.

 

                 Інформація про Ваші доходи та доходи членів домогосподарства буде запрошена управлінням праці та соціального захисту населення. Через Державну фіскальну службу.

 

          Разом з тим, якщо Ви або члени Вашої сім`ї отримують дохід, інформація про який відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом управління праці та соціального захисту населення, Ви повинні надати довідки про такі доходи.

 

            Звертаємо увагу, що постановою Кабінету Міністрів України 26.06.2015 №475 внесено зміни до переліку видів доходів , які не враховуються до сукупного доходу сім`ї. До таких доходів належать:

 

- сплачені особою аліменти;

 

- доходи від розміщення депозитів;

 

- грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть беспосередню участь в антитерористичних операціях;

 

- допомога на поховання;

 

- допомога громадських та благодійних організацій, одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

 

               Важливо! Діючим законодавством передбачено призначення субсидії на 12 місяців з розрахунком її розміру окремо на неопалювальний та опалювальний сезони.

 

               Якщо сім`я не одержувала субсидію в опалювальний період 2014/2015 років і не зверталася за її призначенням у поточному році, для своєчасного проведення розрахунку розміру субсидії з початком опалювального сезону 2015/2016 року необхідно вже протягом вересня подати Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

Моніторинг відвідування

0153672
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
7
27
46
182
368
1055
153672

Forecast Today
24

11.68%
29.05%
6.05%
3.03%
1.12%
49.06%
Online (15 minutes ago):2
2 guests
no members

Your IP:3.236.228.250

м.Лубни, вул.Радянська, 9.