Управління праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Лубенської міської ради

Новини

Про субсидії в опалювальний сезон

 

Найбільш чисельним запитанням громадян щодо призначення субсидії є:

 

«Який дохід береться до розрахунку субсидії по фізичним особам – суб’єктам підприємницької діяльності?»

 

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового  мінімуму, встановленого для працездатних осіб за цей місяць, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, - двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - трьох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

Для підприємців, що здійснюють свою діяльність на загальній системі оподаткування дохід для призначення субсидії враховується в розмірах, які задекларовані в річній звітності до фіскальних органів.

 

 

«Чи необхідно повторно звертатись до управління соціального захисту населення громадянам які вже користуються субсидією в літній період?»

 

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням і розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний періоди.

Отже, громадянам які вже отримали повідомлення про призначення субсидії в неопалювальний період, навіть якщо розмір її склав 0,00 грн., додатково звертатись до управління соціального захисту не потрібно.

 

 

«Коли можна отримати повідомлення про призначення субсидії на опалювальний період?»

 

Для індивідуальних будинків опалювальний сезон визначений Правилами надання населенню послуг з газопостачання з 1 жовтня.

Для централізованого опалення багатоквартирних будинків рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчим органом міської ради виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами.

Тобто, розрахунок субсидії на опалювальний період буде проведений після його початку та за умови надходження з Міністерства соціальної політики України відповідного програмного забезпечення.

 

 

«Як сплачувати комунальні платежі в разі затримки надходження повідомлення про розмір субсидії?»

 

 

З метою упередження непорозумінь зі сторони підприємств-надавачів комунальних послуг (в т.ч. теплопостачальних) управлінням праці та соціального захисту населення направлені списки домогосподарств, які звернулись за призначенням субсидії і користуватимуться даним видом допомоги в опалювальний період 2015-2016років.

Моніторинг відвідування

0153675
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
10
27
49
182
371
1055
153675

Forecast Today
24

11.68%
29.05%
6.05%
3.03%
1.12%
49.06%
Online (15 minutes ago):4
4 guests
no members

Your IP:3.236.228.250

м.Лубни, вул.Радянська, 9.